Dyrektor Projektu

1 dzień temu

Zielona Góra, Lubusz, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Dyrektora Projektu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem i realizację projektów w ramach branży bankowej.

W Scalo Sp. z o.o. oferujemy:

  • uczestnictwo w projektach realizowanych dla branży bankowej, wykorzystujących szerokie spektrum usług IT;
  • nadzór nad efektywnością zespołu i realizacją celów;
  • wsparcie techniczne dla osoby zarządzającej projektami;
  • proponowanie rozwiązań technicznych i konsulting, współpracę z architektami, developerami i działem biznesowym;
  • czynna praca nad backendem i frontendem;
  • testowanie oraz udział w code review;
  • praca z dokumentacją techniczną;
  • praca 100% zdalna z okazjonalnymi wizytami w biurze we Wrocławiu;
  • stawka do 150 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia.

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, potrafisz proponować rozwiązania i masz doświadczenie w realizowaniu projektów w Angular 2+, to jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem do rozwoju i pracy.

W Scalo Sp. z o.o. oferujemy długofalową współpracę, możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence, dostęp do technologicznej platformy e-learningowej - Udemy, kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT, kafeteryjny system benefitów - Motivizer, prywatną opiekę medyczną - Luxmed, możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w Scalo Sp. z o.o., aplikuj dołączając swoje CV.

  • Zielona Góra, Polska TeamQuest Sp. z o.o. Pełny etat

    Nasz klient, istniejący na rynku od 1998 roku, jest znaczącym dystrybutorem artykułów biurowych i szkolnych. Oferują szeroki asortyment produktów, począwszy od papieru, galanterii biurowej, przez przybory do pisania, akcesoria komputerowe, aż po meble biurowe i artykuły higieniczne. Firma wyróżnia się długą historią i stabilną pozycją na...