Operator Tlenowni

22 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska Linde Gas Polska Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Operatora Tlenowni, który będzie odpowiedzialny za planowanie i wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń i instalacji technicznych w naszym zakładzie w Warszawie.

Zakres obowiązków
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń i instalacji technicznych
  • Uzgadnianie zakresu prac z podwykonawcami i nadzór nad pracą firm zewnętrznych
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i napraw oraz raportowanie działań w systemie SAP
  • Raportowanie zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych oraz awarii na terenie zakładu
  • Realizacja zadań wynikających z prowadzonych na zakładzie projektów
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie
  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych, mechanicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office, SAP
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne
Co oferujemy

Linde Gas Polska oferuje stabilne i bezpieczne miejsce pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Operator Tlenowni

    Warszawa, Mazovia, Polska Linde Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Operatora Tlenowni, który będzie odpowiedzialny za planowanie i wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń i instalacji technicznych w naszym zakładzie w Warszawie.ZadaniaPlanowanie i wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń i instalacji technicznychUzgadnianie zakresu prac z podwykonawcami i nadzór...