Montażysta AGD

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Human&Hunter Pełny etat
Stanowisko: Pracownik produkcji

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik produkcji / Monter w systemie 3 zmianowym. W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • wynagrodzenie 27,56 zł brutto/h,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6;00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • szkolenie wprowadzające, abyś czuł się pewnie na swoim stanowisku i szybko odnalazł się w nowym środowisku,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • wsparcie i opiekę koordynatora.

Zakres zadań:

  • praca przy produkcji sprzętu AGD,
  • montaż wyprodukowanych części przy taśmie produkcyjnej,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

  • Montażysta AGD

    16 godzin temu

    Stanowisko: Pracownik produkcjiHuman&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.Naszym celem jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług związanych z zatrudnieniem...