Kierownik Kontrolingu

3 godzin temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska GOLDMAN RECRUITMENT Pełny etat
Stanowisko: Kierownik Kontrolingu

Poszukujemy doświadczonego kierownika kontrolingu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie procesami kontrolingu produkcji oraz zaangażowany w procesy inwestycyjne i rozwojowe.

Obowiązki:
  • Udoskonalanie i wdrażanie procesów raportowania oraz planowania,
  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz jego kontrola,
  • Przygotowywanie planów krótko, średnio oraz długo okresowych,
  • Udział w projektach inwestycyjnych typu M&A oraz Greenfield,
  • Przygotowywanie i dostarczanie informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • Monitoring i kontrola ryzyka związanego z działalnością firmy,
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów,
  • Nadzór nad działem kontrolingu oraz bezpośrednia współpraca z zarządem firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • Biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości zarządczej,
  • Min. 2 - 3 lata doświadczenia w branży produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz ERP,
  • Analityczny umysł oraz proaktywny sposób pracy.
Oferta:
  • Udział w ciekawych projektach oraz prace w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

  • Wrocław, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska ZABERD SPÓŁKA Z O.O. Pełny etat

    Specjalista ds. KontrolinguMiejsce pracy: WrocławTwój zakres obowiązkówSporządzanie okresowych raportów i analiz zgodnie z obowiązującymi standardamiBieżące monitorowanie wykonania finansowego budżetów, analiza i opis odchyleń w zakresie wyników kontraktów i kosztów pośrednichPrzygotowywanie raportów i analiz ad-hoc wraz z interpretacją...

  • Wrocław, dolnośląskie, Polska KPMG Pełny etat

    Company descriptionZespół Data Intelligence Solutions zajmuje się dostarczaniem naszym Klientom usług z zakresu szeroko pojętej analityki danych, wdrożenia platform danych i Business Intelligence. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Microsoft, jednocześnie stale rozwijamy się i poszukujemy nowych sposobów, by zaspokoić wymagania rynku.Aktualnie...