Doradca Transportowy

2 dni temu

Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta Pracy:

Numer oferty: StPr/24/0402

Opis Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego przewoźnika dzieci, który będzie odpowiedzialny za bezpieczne przewożenie dzieci w ramach naszych usług.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Prawo jazdy kat. D
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki Pracy:

Miejsce pracy: Jagiellońska 53, Bielsk Podlaski

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane Dokumenty:

CV

Sposób Aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Praca w Bielsku PodlaskimPoszukiwany kierowca z prawem jazdy kat. C + E, D i B do przewozu dzieci.WymaganiaPrawo jazdy kat. C + EPrawo jazdy kat. DPrawo jazdy kat. BWykształcenieBrak lub niepełne podstawoweUmowa o pracęNa czas nieokreślonyWymagane dokumentyCVInformacje dodatkowePraca w firmie w Bielsku Podlaskim

    Oferta Pracy:Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego kierowcy na stanowisko przewoźnika dzieci.Obowiązki:Przewóz dzieci w bezpiecznych warunkach.Wymagania:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EPrawo jazdy kat. DPrawo jazdy kat. BWykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Jagiellońska 53, Bielsk Podlaski, powiat:...

    Opis stanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego kierowcy, który będzie odpowiedzialny za przewóz dzieci.ObowiązkiPrzewóz dzieci w bezpiecznych warunkachUtrzymanie dokumentacji przewozówWspółpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia efektywnego transportuWymaganiaPrawo jazdy kat. C + EPrawo jazdy kat. DPrawo jazdy kat....

  • Radzyń Podlaski, Lubelskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta Pracy:Numer oferty: StPr/24/0386Opis Pracy:Prowadzenie samochodu ciężarowego z kat. C.Wymagania:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie zawodowe.Praca w okolicach miejscowości Boćki k/Bielska Podlaskiego.Miejsce Pracy: Kościuszki 9, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat:...