Pracownik Patrolu Interwencyjnego

2 dni temu

Tychy, Silesia, Polska "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko:

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Patrolu Interwencyjnego do pracy w naszej firmie.

Zadania:
  • Podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się sygnału alarmowego.
  • Sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektu.
  • Objazdy prewencyjne chronionych obiektów.
Wymagania:
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w załogach interwencyjnych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Własny samochód w dobrym stanie technicznym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę + umowę cywilnoprawną.
  • Zryczałtowana opłata za wynajem pojazdu używanego do celów służbowych.
  • Pełne umundurowanie + wyposażenie w niezbędne środki przymusu bezpośredniego.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Allianz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

  • Tychy, Silesia, Polska "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Pracownik Patrolu InterwencyjnegoOchrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Patrolu Interwencyjnego.Zakres...