Logistyka Trainee/Apprentice/VIE

3 dni temu

Chrzanów, Lesser Poland Valeo Pełny etat
Stanowisko: Stażysta w Dziale Logistyki

W Valeo, globalnej firmie technologicznej, poszukujemy młodych i ambitnych specjalistów ds. logistyki. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań innowacyjnych w dziedzinie oświetlenia samochodów osobowych.

Twoje zadania:
  • Zarządzanie wysyłkami do klienta
  • Kontrola zamówień wysyłanych przez klienta
  • Dbanie o terminową realizację wysyłek
  • Dbanie o utrzymanie % CSR
  • Zarządzanie backlogami do klientów
  • Ustalanie Planu wysyłek do klienta w oparciu o ustalony plan produkcji
  • Kontakt oraz dbanie o dobre relacje z klientem
Co oczekujemy od Ciebie:
  • Jesteś tegorocznym absolwentem studiów 1-ego lub 2-ego stopnia lub aktualnym studentem II-V roku kierunków logistycznych
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś dyspozycyjny 4-5 dni w tygodniu
Co oferujemy:
  • 18-miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Comiesięczną premię za wyniki zespołowe, premię wakacyjną oraz świąteczną
  • Dostęp do narzędzi stosowanych w globalnej organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz Kafeterię benefitów
  • Bezpłatny parking
  • Stołówkę na terenie zakładu
  • Pomoc opiekuna stażu i szkolenia stanowiskowe

  • Chrzanów, Lesser Poland Valeo Pełny etat

    Opis stanowiskaW ramach Zakładu Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie poszukujemy kandydata na stanowisko stażysty w Dziale Procesu.ObowiązkiZapoznanie się z procesem produkcyjnym lamp;Wspieranie wszystkich procesów związanych z rozwojem nowego projektu dla klienta;Przygotowanie dokumentacji procesowej/technicznej;Współpraca z...

    Valeo jest globalną firmą technologiczną, która projektuje przełomowe rozwiązania, aby odnowić mobilność. Jesteśmy dostawcą części do producentów samochodów i nowych aktorów mobilności na całym świecie. Naszym celem jest wynalezienie bardziej zielonej i bezpieczniejszej mobilności, dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnym...

    Stanowisko: Inżynier R&DW Valeo poszukujemy doświadczonego inżyniera R&D, który będzie odpowiedzialny za rozwój nowych technologii w dziedzinie oświetlenia samochodowego.Twoje zadania:Przygotowanie stanowiska testowegoUruchomienie zdefiniowanego testu i sprawdzenie podstawowej funkcjonalności przy użyciu sprzętu laboratoryjnegoAnaliza fotometryczna...