Lekarz Ortopeda

3 godzin temu

Bierutów, Województwo dolnośląskie, Polska EMC Instytut Medyczny Pełny etat
Stanowisko: Lekarz Ortopeda

EMC Instytut Medyczny poszukuje doświadczonego lekarza ortopedii i traumatologii do pracy w jednej z naszych placówek w Bierutowie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy lekarza ortopedii i traumatologii do pracy w Poradni Specjalistycznej. Lekarz będzie odpowiedzialny za diagnozowanie i leczenie urazów oraz chorób układu mięśniowo-szkieletowego, prowadzenie konsultacji wizyt kontrolnych Pacjentów, wykonywanie zabiegów ortopedycznych, iniekcji kwasu hialuronowego, blokad oraz USG, prowadzenie dokumentacji medycznej, współpracę z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej, udział w programach profilaktycznych i rehabilitacyjnych.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • specjalizacja z ortopedii i traumatologii bądź w trakcie specjalizacji;
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
  • znajomość nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych;
  • wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych;
  • znajomość obsługi MS Office i urządzeń biurowych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • czas pracy i forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje;
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy;
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Informacje o ochronie danych:

EMC Instytut Medyczny przetwarza Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy o pracę. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji oraz przez 12 miesięcy po jej zakończeniu dla celów weryfikacji poprawności procesu rekrutacyjnego. Jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przetwarzane przez okres wskazany w zgodzie lub dodatkowej informacji znajdującej się razem ze zgodą.

  • Lekarz Ortopeda

    2 dni temu

    Bierutów, Województwo dolnośląskie, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Lekarz OrtopedaPenta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A. poszukuje doświadczonego lekarza ortopedę do pracy w Poradni Specjalistycznej.Opis stanowiska:diagnozowanie i leczenie urazów oraz chorób układu mięśniowo - szkieletowego,prowadzenie konsultacji wizyt kontrolnych Pacjentów,wykonanie zabiegów ortopedycznych, iniekcji kwasu...

    2 dni temu

    Stanowisko: Lekarz OrtopedaEMC Instytut Medyczny poszukuje doświadczonego lekarza ortopedę do pracy w jednej z naszych placówek w Bierutowie. Poszukujemy osoby, która będzie mogła zapewnić wysoki poziom opieki medycznej dla naszych pacjentów.Obowiązki:Diagnozowanie i leczenie urazów oraz chorób układu mięśniowo-szkieletowego;Prowadzenie...

    1 miesiąc temu

    Bierutów, oleśnicki, dolnośląskie, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat

    Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu medycznego na...