Opiekun społeczny

1 dzień temu

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie, Polska Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu Pełny etat
Opis stanowiska

Pracownik socjalny w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wałbrzychu poszukujemy do pracy na stanowisku opiekuna społecznego. Jesteśmy zainteresowani osobami, które chcą pracować z osobami bezdomnymi i pomagać im w ich trudnej sytuacji.

Obowiązki
  1. Załatwianie formalności związanych z przyjęciem osób do ośrodka.
  2. Wykonywanie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych dla osób niepełnosprawnych.
  3. Utrzymywanie porządku i czystości w ośrodku.
  4. Przestrzeganie przepisów BHP i POŻ.
  5. Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu organizacyjnego ośrodka.
Wymagania
  • Wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami bezdomnymi.
  • Ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Warunki pracy
  • Umowa o pracę na czas określony.
  • Czasowy ze stawką miesięczną.
  • Trzy zmiany.