Barista

1 dzień temu

Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska JOANNA WINNICZEK-PRZYBOROWSKA WILLA RESTAURACJA JOKER Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego barmana, który będzie odpowiedzialny za obsługę gości w naszej restauracji. Do obowiązków pracownika należy:

  • Obsługiwanie gości w barze
  • Przygotowywanie i podawanie napojów
  • Obsługiwanie kasy
  • Współpraca z kuchnią

Wymagania

Do pracy na tym stanowisku niezbędne jest posiadanie doświadczenia w obsłudze baru. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracownik powinien być w stanie pracować w zespole i współpracować z innymi pracownikami. Rodzaj zatrudnienia

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Zmianowosc

Nie dotyczy Wyksztalcenia

Zasadnicze zawodowe
  • Barista

    Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Opis StanowiskaCentralna Baza Ofert Pracy szuka do swojej restauracji pracownika obsółgi barmańskiej.ObowózkiPracownik obsółgi barmańskiej odpowiedzialny jest za obsółgå gości w restauracji, w tym za przygotowanie i podawanie napojów oraz za utrzymanie czystości i porządku w barze.WymaganiaDo pracy na tym stanowisku niezbódne jest posiadanie...

  • Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska McDonalds Polska Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy Baristy, który będzie odpowiedzialny za obsługę gości w kawiarni McCafe. Zadania obejmują przyjmowanie zamówień na kasie, przygotowanie kawy oraz obsługę kelnerską.Zakres ObowiązkówObsługa gości i przyjmowanie zamówień na kasiePraca przy przygotowaniu kawy i szkolenie od podstawObsługa kelnerska i donoszenie...