Lekarz Reumatolog

1 dzień temu

Kraków, Lesser Poland LUX MED Pełny etat
Praca w Grupie LUX MED - Lekarz Reumatolog

Opis stanowiska:

Poszukujemy lekarza reumatologa do pracy w naszej grupie. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w dziedzinie reumatologii oraz umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej
  • Szeroki pakiet benefitów dla pracowników
  • Dobrą współpracę i pomoc zespołu
  • Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie
  • Komfortowe warunki pracy

Co oczekujemy:

  • Tytuł specjalisty lub bycie w trakcie specjalizacji
  • Chęć do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem
  • Znajomość obsługi komputera
  • Empatia i umiejętność pracy w zespole

Benefity:

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Szkolenia i konferencje
  • Praca zdalna i hybrydowa
  • Pomoc prawna
  • Parking
  • Program poleceń
  • Ubezpieczenie na życie

  • Lekarz Reumatolog

    9 godzin temu

    Praca w Grupie LUX MEDWitamy wśród nas lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji z zakresu reumatologii!My zadbamy o:Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów.Elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance.Możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej.Szeroki pakiet benefitów...

    5 miesięcy temu

    Kraków, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Lekarz Reumatolog Lokalizacja: Kraków Zapraszamy do współpracy z Grupą LUX MED lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji z zakresu reumatologii. My zadbamy o: konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów, elastyczny grafik – wiemy, jak ważne jest zachowanie work-life balance, ...