Kierowca betonomieszarki

2 dni temu

Warszawa, Polska JAN JERZAK MECH-TRANS Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierowcy betonomieszarki do pracy w Warszawie. Oczekujemy od kandydata sumiennej pracy, przestrzegania przepisów BHP i dbałości o powierzony pojazd.

Nasze wymagania

Zatrudniemy kierowcę, który posiada dobre zarobki i mile widziana praktyka. Więcej informacji o warunkach pracy można uzyskać po kontakcie telefonicznym.

To oferujemy
  • Dobra atmosfera pracy
  • Dobre warunki pracy
  • Dobre zarobki
O nas

JAN JERZAK MECH-TRANS to firma transportowa, która oferuje usługi transportowe mieszanki betonowej na budowę.

  • Kierowca betonomieszarki

    2 tygodni temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska JAN JERZAK MECH-TRANS Pełny etat

    Kierowca betonomieszarkiMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówKierowca zobowiązany jest sumiennie wykonywać swoje obowiązki,przestrzegać przepisów BHPDbać o powierzony pojazdNasze wymaganiaZatrudnię kierowcę na betonomieszarkę, praca w Warszawie, dobre zarobki, mile widziana praktyka i znajomość miasta. Więcej informacji przy kontakcie...