Toromistrz

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska PKP Intercity S.A. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Toromistrza do zespołu PKP Intercity S.A. w celu zapewnienia utrzymania i eksploatacji infrastruktury torowej.

Zadania
  • Wykonywanie obowiązków toromistrza zgodnie z obowiązującymi regulaminami i instrukcjami.
  • Utrzymanie i eksploatacja urządzeń i infrastruktury torowej.
  • Wykonywanie bieżących napraw, przeglądów okresowych i bieżącego utrzymania maszyn i urządzeń zaplecza technicznego zgodnie z obowiązującymi instrukcjami technologicznymi.
Wymagania
  • Wykształcenie co najmniej średnie oraz tytuł zawodowy technika o spec. związanej z budową i utrzymaniem nawierzchni kolejowej.
  • Staż pracy - 1 rok przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu czynności.
Oferujemy
  • Pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich.
  • Benefity pozapłacowe, takie jak zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów.
  • Wsparcie aktywności sportowych - drużyny firmowe.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza.
  • Mozliwość rozwoju zawodowego.
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Jeśli spełniasz wymagania i masz doświadczenie w dziedzinie utrzymania infrastruktury torowej, aplikuj do naszej firmy