Mistrz Ślusarski

4 godzin temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta Pracy: Ślusarz lub Szlifierz

Wrocław, ul. Robotnicza

Pracujemy w dwóch zmianach, bez noclegów. Oferujemy umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na umowę na stałe.

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
Zadania:
  • Wykonanie prac ślusarskich i szlifierskich
  • Ręczna obróbka detali i obsługa narzędzi (szlifierka, pilnik, wiertarka, gwintownica, nitownica)
Benefity:
  • Wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższenia wynagrodzenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Obiady w restauracji pracowniczej, opłacane przez pracodawcę do 100%
Informacje dodatkowe:

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Mistrz Ślusarski

    2 dni temu

    Praca w ŚlusarstwiePoszukujemy doświadczonego ślusarza, który dołączy do naszego zespołu w Wrocławiu, w Psim Polu. Oferujemy stabilną pracę z wynagrodzeniem 6200 zł brutto oraz premią kwartalną.OczekiwaniaUmiejętność pracy z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymiDyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowymMile widziane...