Inżynier Automatyki

1 dzień temu

Nysa, Polska INTERSNACK POLAND Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Automatyki, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania systemów automatyki w naszym zakładzie produkcyjnym.

Obowiązki
  • Wykonywanie bieżących oględzin i konserwacja instalacji elektroenergetycznej, urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu
  • Usuwanie awarii elektrycznych, napędów oraz systemów automatyki i sterowania na liniach produkcyjnych oraz prowadzenie diagnostyki i zaawansowanej analizy problemów na systemach sterowania urządzeń (sterowniki, falowniki)
  • Dostosowanie oprogramowania sterowników PLC, aktualizacja schematu automatyki w zakresie wprowadzanych zmian
  • Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji
  • Obsługa i rozbudowa systemu powiązanego z oprogramowaniem do zarządzania mediami obiektu
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu Automatyk lub Elektryk
  • Doświadczenie w strukturach utrzymania ruchu na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Znajomość systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, sprężonego powietrza oraz azotu
  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników
Oferta pracy
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna)
  • Dodatek za dojazd (powyżej 25 km)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe benefity: myBenefit, Multisport
  • Możliwość nauki i rozwoju
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne

INTERSNACK POLAND to część międzynarodowej grupy Intersnack Group, wiodącego producenta słonych przekąsek. Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B. Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

  • Nysa, Polska INTERSNACK POLAND Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. Technicznych, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania urządzeń elektrycznych i automatycznych w naszym magazynie. Współpracujesz z zespołem w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy urządzeń i minimalizacji awarii.ObowiązkiWykonywanie bieżących oględzin i...

  • Nysa, Polska Intersnack Poland Pełny etat

    Inżynier ds. Technicznych Miejsce pracy: Nysa Twój zakres obowiązków Wykonywanie bieżących oględzin i konserwacji urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie magazynu; Usuwanie awarii oraz prowadzenie diagnostyki i zaawansowanej analizy problemów; Dostosowanie oprogramowania sterowników PLC, aktualizacje schematów...

  • Nysa, opolskie, opolskie, Polska INTERSNACK POLAND Pełny etat

    Inżynier ds. TechnicznychMiejsce pracy: NysaTwój zakres obowiązkówWykonywanie bieżących oględzin i konserwacji urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie magazynu;Usuwanie awarii oraz prowadzenie diagnostyki i zaawansowanej analizy problemów;Dostosowanie oprogramowania sterowników PLC, aktualizacje schematów...