Doradca Logistyczny

6 godzin temu

Bydgoszcz, Polska Imperial Transport Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego kierowcy C+E, który będzie odpowiedzialny za transport towarów międzynarodowych. Pracownik ten będzie odpowiedzialny za jazdę na stałych linkach, wyjazdy i zjazdy z baz w Poznaniu lub Wrocławiu.

Wymagania
  • Posiadanie ważnych praw jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Ważny paszport
Oferta Pracy
  • Jazda na stałych linkach Niemcy – Anglia
  • Wyjazdy/zjazdy - na bazę w Poznaniu lub Wrocławiu
  • Umowa o pracę, pakiet mobilności
  • Świadczenia socjalne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie zdrowotne
  • Wysokie zarobki, terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Lekka praca na stałych linkach, dużo ładunków z trailer yard
  • System pracy 3/1, 2/1, 2/2
  • Pojedyncze obsady
  • Ładunki całopojazdowe
  • Zorganizowane miejsca parkingowe
  • Częściowo nowy tabór
  • Praca w stabilnej firmie należącej do grupy DP World

Wysokie zarobki, lekka praca.

Praca na zestawach ciągnik siodłowy plus naczepa firanka mega, lub dla osób z doświadczeniem ciągnik siodłowy plus naczepa z cysterną chemiczną.

Imperial Transport Sp. z o.o. to uznany na całym świecie dostawca usług logistycznych dla obszarów Value-add Logistics, Supply Chain Management oraz rozwiązań Route-to-Market– w zdefiniowanych przez nas kluczowych branżach oraz regionach. Nasze usługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów, aby zapewnić im sukces oraz konkurencyjność.

  • Doradca Sprzedaży

    7 godzin temu

    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska LeasingTeam Group Pełny etat

    Stanowisko: Doradca SprzedażyWspółpracujemy z międzynarodową firmą logistyczną w poszukiwaniu kandydatów na stanowisko Doradcy Sprzedaży w Bydgoszczy.Obowiązki:Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowychInicjowanie oraz realizacja działań sprzedażowych w obszarze logistyki...