Kierowca C+E

10 godzin temu

Rzegocin, Świętokrzyski, Polska Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o. Pełny etat

Praca Kierowcy C+E

Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego kierowcy kategorii C+E do pracy w transporcie międzynarodowym.

Obowiązki:

  • Transportowanie towarów do krajów Europy Zachodniej, Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii i Francji.
  • Zarabianie 3 000 zł netto tygodniowo plus 70 euro za każdy dzień pracy, w tym również za weekendy.
  • Praca w dwóch formach: 1) Plandeka - praca międzynarodowa z dniówką 85-90 EUR, z możliwością pracy w każdy weekend; 2) ADR - praca międzynarodowa z dniówką 90 EUR, z możliwością pracy na 2-3 tygodnie.
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii CE, karty kierowcy do tachografu, świadectwa kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95), aktualnych badań psychologicznych, ADR podstawowego/cysterny (mile widziane).
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w charakterze kierowcy kategorii C+E.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenie.
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy.
  • Wypłatę miesięczną na podane konto.