Technik malarni proszkowej

21 godzin temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy w dziale malarni proszkowej

Jesteśmy mocną firmą na rynku Ameryki Północnej i inwestujemy w rozwój naszej firmy w Szczecinie. Rozwijamy produkcję i poszukujemy doświadczonych techników malarni proszkowej. Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym, poniedziałek - piątek, z wynagrodzeniem od 3900 do 4200 zł netto.

Zadania
  • Czynności na dziele malarni proszkowej, w tym przygotowanie materiału do pokrycia farbą, nanoszenie farby i utwardzenie farby.
  • Praca na maszynach CNC, w tym frezarka i tokarka.
Wymagania
  • Znajomość specyfiki stanowiska.
  • Znajomość obsługi maszyn CNC.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy.
Oferta
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie dwuzmianowym, poniedziałek - piątek.
  • Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, kolejna na stałe lub na rok.
  • Wynagrodzenie na okresie próbnym 3700 zł netto, kolejna umowa 3900 - 4200 zł netto.
  • Premia frekwencyjna 200 zł netto/miesięcznie.
  • Dopłata do wypoczynku 2 x w roku.
  • Prezenty Świąteczne dla pracownika.
  • Dodatkowa przerwa wliczona w czas pracy.
  • Szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje.
  • Praca w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali.
  • Bardzo przyjemne zaplecze socjalne.
  • Stół do ping ponga.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.

  • Szczecin, West Pomerania, Polska Randstad Polska Pełny etat

    OferujemyPracę w systemie dwuzmianowym, poniedziałek - piątek, 06:00 - 14:15 i 14:00 - 22:15Umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, a następnie na stałe lub na rokWynagrodzenie na okresie próbnym 3700 zł netto, a następnie 3900 - 4200 zł netto (zależnie od doświadczenia)Prezenty Świąteczne dla pracownikówDodatkową przerwę wliczoną w...