Technik Sterylizacji

1 dzień temu

Warszawa, Mazovia, Polska Medicover Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Technika Sterylizacji, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie procesów sterylizacji, dezynfekcji i mycia zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.

Obowiązki
  • Przeprowadzanie procesów sterylizacji, dezynfekcji i mycia zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności urządzeń.
  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przeprowadzanych procesów mycia-dezynfekcji oraz sterylizacji.
  • Wydawanie sterylnych pakietów z zastosowaniem zabezpieczenia na czas ich transportu.
Wymagania
  • Kurs kwalifikacyjny z zakresu sterylizacji i dezynfekcji lub tytuł zawodowy - Technik Sterylizacji Medycznej.
  • Książeczka SANEPID.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Technika Sterylizacji.
Nasza oferta
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Zmiany godzinowe od 7:45 do 14:35.
  • Wsparcie przełożonego i zespołu.
  • Przejrzysty zakres obowiązków.
  • Bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety).

  • Warszawa, Polska FUNDACJA COSINUS EDUKACJA WA Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego nauczycielaDołącz do naszego zespołu jako wykładowca na kierunku Technik sterylizacji medycznej. Posiadajesz wykształcenie kierunkowe wyższe i uprawnienia pedagogiczne? Chcesz pracować w weekendy i cieszyć się nowoczesnym wyposażeniem i środkami dydaktycznymi?Twoje obowiązkiPrzygotowanie i prowadzenie zajęć z...

  • Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska FUNDACJA COSINUS EDUKACJA WA Pełny etat

    Nauczyciel na kierunku Technik sterylizacji medycznejMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówprzygotowanie i prowadzenie zajęć z uczniami,realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie,prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu.Nasze wymaganiawykształcenie kierunkowe wyższe (studia magisterskie lub...