Dyrektor Produktu

1 dzień temu

Mińsk Mazowiecki, Mazovia, Polska Harper Hygienics S.A. Pełny etat

Senior Brand Manager

Opis stanowiska

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowania strategii marketingowej marki
  • Samodzielne zarządzanie projektami marketingowymi, w tym planowanie i organizacja działań marketingowych
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji szans i zagrożeń dla marki
  • Tworzenie lokalnej kreacji marketingowej
  • Dbanie o spójność komunikacji marki we wszystkich kanałach
  • Współpraca z agencjami w zakresie rozwoju komunikacji marki
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi w zakresie rozwoju produktów i ich opakowań
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu wiedzy o marce, produktach i działaniach marketingowych w całej organizacji, a w szczególnym stopniu w obszarze działu sprzedaży krajowej i eksportowej
  • Wspieranie działu sprzedaży w kontaktach z klientami strategicznymi

Wymagania

  • min. 8 lat doświadczenia w pracy w dziale Marketingu na stanowisku Brand Manager/Junior Brand Manager, w tym udokumentowane samodzielnie przeprowadzone projekty wprowadzenia nowych produktów na rynek oraz opracowywania i realizowania strategii portfolio
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność biznesowej oceny projektów
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji kilku projektów jednocześnie

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy

  • Dyrektor ds. Zakupów

    5 miesięcy temu

    Minsk Mazowiecki, Polska Human & Hunter Professional Pełny etat

    Dyrektor ds. Zakupów (branża mięsna)Opis stanowiska:Dyrektor ds. Zakupów odpowiedzialny będzie za nadzór nad funkcjonowaniem Działu Skupu i Kontraktacji.Do codziennych obowiązków należeć będzie organizacja oraz nadzór nad procesem kontraktacji mięsa, monitorowanie cen skupu i jakości, rejestracja oraz bieżące raportowanie prowadzonych...