Mechanik samochodowy

2 dni temu

Krapkowice, Opole Voivodeship, Polska Sedulus Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego, który będzie odpowiedzialny za ocenę stanu technicznego pojazdów, montaż i demontaż zespołów i układów samochodowych, regulację układów mechanicznych, wymianę wadliwych części, wykrywanie wad i uszkodzeń w pojazdach oraz konserwację podwozia.

Wymagania
  • Wymagane prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika
  • Wykształcenie na w/w stanowisku
  • Znajomość budowy pojazdów
  • Wiedza w zakresie mechaniki
  • Mile widziana umiejętność spawania, frezowania, szlifowania
Oferujemy
  • Pracę bezpośrednio w firmie
  • Zatrudnienie: umowę o pracę
  • Możliwość podania oczekiwań finansowych
  • Stabilne zatrudnienie, zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
  • Możliwość awansu wewnętrznego i rozwijania kariery zawodowej
  • Przyjazną i zgraną atmosferę pracy, sprzyjającą efektywnej współpracy
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczną pracę, która pozwala unikać rutyny

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej firmie i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, aplikuj do naszej firmy.

  • Krapkowice, Opole Voivodeship, Polska Sedulus Sp. z o.o. Pełny etat

    Mechanik samochodowy → KrapkowicePraca w naszej firmie Sedulus Sp. z o.o. oferuje Ci możliwość rozwoju w branży mechaniki samochodowej. Szukamy doświadczonego mechanika samochodowego, który będzie odpowiedzialny za ocenę stanu technicznego pojazdów, montaż i demontaż zespołów i układów samochodowych, regulację układów mechanicznych,...

    Stanowisko mechanika samochodowego w Krapkowicach oferuje wyzwania i dynamiczną pracę, pozwalającą unikać rutyny. Zadania obejmują:Ocena stanu technicznego pojazdów samochodowychMontaż i demontaż zespołów i układów samochodowychRegulacja układów mechanicznychWymiana wadliwych częściWykrywanie wad i uszkodzeń w pojazdachKonserwacja...

  • Krapkowice, Polska Sedulus Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska Ocena stanu technicznego pojazdów samochodowych Montaż i demontaż zespołów i układów samochodowych Regulacja układów mechanicznych Wymiana wadliwych części Wykrywanie wad i uszkodzeń w pojazdach  Konserwacja podwozia Praca w Krapkowicach na 1-zmianę  Wymagania stanowiska Wymagane prawo jazdy (wymóg konieczny) Doświadczenie w...