Kierownik Zmiany

2 dni temu

JelczLaskowice, Polska Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Zmiany, który będzie odpowiedzialny za bezpośredni nadzór nad procesem produkcji prowadzonym na wydziale wyrobów medycznych. Współpracujesz z zespołem, aby zapewnić wysoką jakość produktów i spełniać wymagania GMP.

Obowiązki
  • Nadzór nad procesem produkcji i dokumentacją zgodnie z wymaganiami GMP
  • Wdrażanie instrukcji i procedur dotyczących nadzorowanych działów
  • Szkolenie zespołu operatorów zgodnie z wymaganiami GMP
  • Realizacja zadań działu produkcji wynikających z obowiązujących dokumentów
  • Weryfikacja poprawności wpisów w dokumentacji obowiązującej na wydziałach produkcyjnych
  • Informowanie działu kontroli jakości o stwierdzonych niezgodnościach
  • Budowanie pozytywnych relacji w grupie
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży medycznej lub farmaceutycznej
  • Znajomość standardów dla wyrobów medycznych i wymagań GMP
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość metodologii optymalizacji procesów produkcyjnych Lean, DMAIC
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność identyfikowania, inicjowania i prowadzenia optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i asertywność
  • Zdolność do podejmowania decyzji w warunkach stresu
Co oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej i perspektywicznej firmie z branży medycznej
  • Rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefitów pozapłacowych
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju

  • Jelcz-Laskowice, Polska Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Kierownik Zmiany – Shift Supervisor Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice Twój zakres obowiązków Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji prowadzonym na wydziale wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami Nadzór nad dokumentacją prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami SZJ, GMP Wdrażanie instrukcji i procedur...

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Kierownik Zmiany – Shift SupervisorMiejsce pracy: Jelcz-LaskowiceTwój zakres obowiązkówBezpośredni nadzór nad procesem produkcji prowadzonym na wydziale wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiamiNadzór nad dokumentacją prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami SZJ, GMPWdrażanie instrukcji i procedur dotyczących...