Menadżer Produkcji Kulinarnej

1 dzień temu

Góra Kalwaria, Mazovia, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy B8 Recruitment, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Kierownika Kuchni. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem produkcji kulinarnej oraz nadzorowanie pracy zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz organizacji pracy
  • Znajomość języka polskiego, mile widziana znajomość innych języków

Lokalizacja

Praca w okolicach Piaseczna.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie
  • Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych oraz karty lunchowej
  • Elastyczny system pracy w zmianach
  • Darmowy transport pracowniczy z wybranych lokalizacji

Obowiązki

  • Nadzór nad produkcją dań zgodnie z ustalonymi recepturami
  • Monitorowanie procesu przygotowywania i wytwarzania produktów
  • Planowanie zadań oraz organizacja pracy zespołu
  • Dbałość o jakość produkcji oraz optymalizacja wydajności
  • Kontrola jakości i przestrzeganie standardów HACCP

  • Góra Kalwaria, Mazovia, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    B8 Recruitment poszukuje utalentowanego Kierownika Kuchni do współpracy z naszym klientem, który specjalizuje się w produkcji żywności. W związku z dynamicznym rozwojem, oferujemy możliwość dołączenia do zespołu na stanowisku, które łączy w sobie zarządzanie oraz kreatywność w kuchni.Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku w...

  • Menadżer Projektów

    19 godzin temu

    Zielona Góra, Lubusz, Polska EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA Pełny etat

    Stanowisko: Menadżer ProjektówW EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukujemy doświadczonego Menadżera Projektów, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami związanych z rozwojem infrastruktury szybkiego ładowania dla samochodów i autobusów elektrycznych.Wymagania:wykształcenie wyższe - kierunki o profilu technicznym lub...

  • Menadżer ds. Rozwoju

    1 tydzień temu

    Kamienna Góra, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska KOWARY CARPETS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Menadżer ds. Rozwoju Miejsce pracy: Kamienna GóraTwój zakres obowiązkówpełna odpowiedzialność za wyniki finansowe spółki (P&L),przygotowywanie rocznych planów działalności, nadzór nad procesem budżetowania i controllingu,kontrola realizacji budżetu poszczególnych komórek firmy, w tym nadzór nad płynnościąrozwijanie działalności...