Elektromonter - Niemcy

1 dzień temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska Grupa590 Sp. z o.o. Pełny etat
Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego Elektromontera do pracy na budowach przemysłowych w Niemczech. Zadaniem będzie montaż przemysłowych instalacji elektrycznych, w tym układanie kabli, podłączanie kabli do rozdzielnic i urządzeń elektrycznych, oraz przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

Wymagania
  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • aktualne uprawnienia SEP E
  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1
Prezentacja firmy

Grupa590 Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru. Poszukujemy pracowników z branży produkcyjnej, budowlanej, usługowej oraz farmaceutycznej.

Dodatkowe informacje

Wymiar etatu: Pełny etat, Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony, Liczba wakatów: 5, Min. doświadczenie: 1 rok, Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe, Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

  • Elektromonter - Niemcy

    Opis stanowiska pracyGrupa590 Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego elektryka budowlanego na stanowisko Elektromonter w Niemczech.Miejsce pracy: Leuna, okolice Lipska (Niemcy)Zapewniamy:pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OILzatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na...

  • Wrocław, dolnośląskie, dolnośląskie, Polska Enprom Sp. z o.o. Pełny etat

    Elektromonter w obszarze stacji WN i NNMiejsce pracy: WrocławTwój zakres obowiązkówpraca w brygadzie przy wykonywaniu prac monterskich na stacjach elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć.Nasze wymaganiagotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów zagranicznychbrak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3...

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka budowlanego, który będzie odpowiedzialny za montaż przemysłowych instalacji elektrycznych na budowach w Niemczech.Zadania:Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowychUkładanie kabli w trasach i kanałach kablowychPodłączanie kabli do rozdzielnic i urządzeń...