Opiekun seniora

2 dni temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do opieki nad starszym małżeństwem w miejscu ich zamieszkania. Zadania obejmują:

  • Całodobowa opieka nad seniorem, w tym przygotowywanie posiłków, zakupy, pranie, mycie i kąpiel.
  • Podawanie stałych posiłków i napojów, w razie potrzeby wizyty lekarskie.
  • Wychodzenie na spacer i zapewnienie ciekawego spędzenia wolnego czasu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat).
  • Osoba aplikująca powinna cechować się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą, cierpliwością, wyrozumiałością, ale także stanowczością, własnymi pomysłami.
  • Powinna lubić osoby starsze, być dla nich dobra, uczciwa.

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI, 45-068 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług.

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy.

  • Opiekun seniora

    2 dni temu

    Opis stanowiskaPoszukujemy osoby do opieki nad starszym małżeństwem w miejscu ich zamieszkania. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w opiece nad seniorem oraz umiejętności w zakresie przygotowywania posiłków, zakupów i pielęgnacji.ObowiązkiCałodobowa opieka nad starszym małżeństwemPrzygotowywanie posiłków i zakupyPielęgnacja i...