Fachmann für Hydrauliksysteme

7 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska Euro Group Pełny etat
Praca w dziale hydrauliki

Agencja Pracy EURO Group poszukuje doświadczonego fachowca w dziale hydrauliki. Nasza firma oferuje pracę w dziale hydrauliki, gdzie będziesz odpowiedzialny za montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów.

Obowiązki
  • Montaż i uruchamianie pomp ciepła
  • Prace hydrauliczne
  • Prace elektryczne
  • Serwisowanie pomp ciepła
  • Audyty pomieszczeń
  • Przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń
Wymagania
  • Znajomość hydrauliki
  • Doświadczenie w montażu pomp ciepła
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Sumiennie wykonywanie obowiązków
  • Determinacja do działania
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy
  • Wsparcie techniczne
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciągłość pracy
  • Stałość zleceń
  • Profesjonalnie wyposażone auto
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Realną perspektywę awansu

  • Senior Insight Consultant

    24 godzin temu

    Warszawa, Mazovia, Polska The Nielsen Company Pełny etat

    ZielsetzungWir suchen einen erfahrenen Fachmann für Marktforschung, der sich auf die Analyse und Interpretation von Daten spezialisiert hat. Der/die Stelleninhaber/in ist für die Erstellung von Insight-Berichten verantwortlich, die auf Kundenaufträge und interne Anforderungen reagieren.ZuständigkeitenMaßgeschneiderte Insight-Reports erstellen, die auf...