Montażowiec

2 dni temu

Białystok, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażowca, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu, wykonywanie montażu różnego rodzaju produktów wg. zaleceń technicznych, kontrolowanie jakości wykonywanej pracy, rozwijanie swoich umiejętności i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Wymagania
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i doświadczenie
Miejsce pracy

Prządzalnia 10B, Białystok

Rodzaj umowy

Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty

CV

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Montażowiec

    23 godzin temu

    Białystok, Podlasie, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Oferta pracyPoszukujemy doświadczonego montażowca, który będzie odpowiedzialny za montaż produktów w naszym zakładzie produkcyjnym.ZadaniaMontaż produktów według instrukcji technicznychObsługa maszyn i urządzeń w rejonach produkcyjnychLutowanie małych elementówKontrola jakości produktu podczas montażuDbanie o stanowisko...

  • Białystok, Podlasie, Polska Grupa Progres Pełny etat

    Oferta pracyGrupa Progres, firma z polskim kapitałem, poszukuje doświadczonych montażowców urządzeń elektronicznych do pracy w Ignatkach, w okolicy Białegostoku.Opis stanowiskaMontażowiec urządzeń elektronicznych będzie odpowiedzialny za:montaż urządzeń elektronicznych,obsługę prostych narzędzi lutowniczych,raportowanie zrealizowanych...

    5 godzin temu

    Opis stanowiskaPracownik, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu, a także za wykonywanie montażu różnego rodzaju produktów wg. zaleceń technicznych.WymaganiaWykształcenie: brak lub niepełne podstawoweMile widziane prawo jazdy kat. BMile widziane doświadczenieWarunki pracyPraca w systemie...