Analista Systemowy

1 dzień temu

Szczecin, West Pomerania, Polska SCALO Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta pracy dla Analityka Systemowego

W Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Analityka Systemowego, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych.

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,
  • Analiza wymagań biznesowych i systemowych,
  • Tworzenie diagramów UML i BPMN,
  • Współpraca z zespołem w metodyce Scrum,
  • Praca 100% zdalna.

Wymagania:

  • Min. 1-letnie doświadczenie w pracy jako analityk systemowy,
  • Znajomość XML,
  • Doświadczenie w SQL,
  • Potrzeba tworzenia diagramów UML i BPMN.

Co oferujemy:

  • Długofalową współpracę,
  • Mozliwość rozwoju kompetencji,
  • Dostęp do platform e-learningowych,
  • Kursy języka angielskiego,
  • Kafeteryjny system benefitów,
  • Prwatną opiekę medyczną.

Aplikuj: Jeśli interesuje Cię ta oferta, skontaktuj się z nami.

  • Analista Systemów

    9 godzin temu

    Opis StanowiskaW Scalo Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Analisty Systemów, który będzie odpowiedzialny za:uczestnictwo w projekcie bankowymtworzenie i optymalizacja szablonów dokumentów dla różnych systemówzbieranie wymagań biznesowych i systemowychwspółpraca z zespołem w metodyce Scrumpraca 100% zdalnaW ramach tej roli będziesz miał...

  • Analista biznesowy

    Szczecin, Polska ASSECO DATA SYSTEMS S.A. Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego analityka biznesowego, który będzie odpowiedzialny za analizę biznesową i systemową, a także za projektowanie procesów biznesowych w Enterprise Architect.ObowiązkiAnaliza biznesowa i systemowaProjektowanie procesów biznesowych w Enterprise ArchitectRealizacja powierzonych zadańWspółpraca z biznesem i...