Spawacz TIG rur cieplarnianych

2 dni temu

Gliwice, Silesia, Polska Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Pełny etat

W Walter-Fach-Kraft Personal GmbH poszukujemy doświadczonego Spawacza TIG rur cieplarnianych.

Oferta pracy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Możliwość startu od zaraz
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Płatne nadgodziny i premie
  • Nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki

  • Spawanie sieci ciepłowniczych, węzłów i konstrukcji stalowych
  • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz narzędzi przypisanych do danego stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza
  • Chęć do pracy

  • Gliwice, Silesia, Polska ARC Agnieszka Piaszczyńska Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego Spawacza, który posiada min 5-letnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG, z uwzględnieniem grubości blach do 2 mm. Oczekujemy od kandydata posiadania uprawnień spawalniczych lub dyplomu spawalniczego.Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie UoP, kartę sportową oraz wynagrodzenie brutto w przedziale 7000-9000 PLN.

  • Spawacz

    2 dni temu

    Gliwice, Silesia, Polska ARC Agnieszka Piaszczyńska Pełny etat

    Poszukujemy doświadczonego Spawacza do pracy w naszej firmie ARC Agnieszka Piaszczyńska.Wymagania:• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG, z możliwością pracy z blachami o grubości do 2 mm.• Posiadanie uprawnień spawalniczych lub dyplomu spawalniczego.Oferowane korzyści:• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o...

  • Spawacz

    5 miesięcy temu

    Gliwice, Polska ARC Agnieszka Piaszczyńska Pełny etat

    Dla Firmy produkcyjnej z Gliwic poszukujemy osoby na stanowisko  Spawacz   Wymagania: • min 5-letnie doswiadczenie w spawniu metodą TIG, grubość blach do 2 mm • posiadanie uprawnień spawalniczych lub dyplomu spawalniczego   Oferowane korzyści: • stabilne zatrudnienie na podstawie UoP • karta sportowa • wynagrodzenie brutto...