Nauczyciel wychowania przedszkolnego

6 godzin temu

Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Centralna Baza Ofert Pracy poszukuje doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w Kielcach.

Obowiązki:
  • Wykonywanie zadań związanych z wychowaniem przedszkolnym
  • Planowanie i realizacja programów edukacyjnych
  • Praca z dziećmi i rodzicami
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie pedagogiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
Miejsce pracy:

Kielce, ul. Uniwersytecka 7

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty:

CV

Sposób aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Kielce, Świętokrzyski, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy: Nauczyciel wychowania przedszkolnegoNumer oferty: StPr/24/2367Pracownik powinien wykonywać obowiązki zgodnie z danymi stanowiska.Wymagania:Wykształcenie: wyższe, pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolnaMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościMiejsce pracy:...

    Oferta pracy: Nauczyciel wspomagający w kształceniu specjalnymCentralna Baza Ofert Pracy poszukuje do swojej placówki nauczyciela wspomagającego w kształceniu specjalnym. Obowiązki:Współorganizacja kształcenia dzieci ze spektrum autyzmuWspółpraca z kadrą placówkiDbanie o dobry kontakt z rodzicamiWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie w...

  • Kielce, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1314Obowiązki:wg potrzebWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolnaPozostałe wymagania:Zakres czynności; umiejętność współorganizacji kształcenia dziecka ze spectrum autyzmu, współpraca z kadrą placówki, dbanie o bardzo dobry kontakt...