Lakiernik samochodowy

1 dzień temu

Poznań, Greater Poland SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Silverhand oferuje stanowisko lakiernika samochodowego w naszym zespole.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie powierzchni, lakierowanie i wykończenie samochodów. Będzie również współpracować z zespołem naprawy szkód i pracować z precyzją i dbałością o szczegóły.

Wymagania
  • Doświadczenie w dziedzinie lakierowania lub podobnych dziedzinach
  • Umiejętność pracy samodzielnie i precyzyjnie według harmonogramu
  • Chęć do uczestnictwa w szkoleniach i dalszego rozwoju
  • Doświadczenie w pracy z precyzją i dbałością o szczegóły
Benefity
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy przez pracodawcę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość długofalowej współpracy
Informacje dodatkowe

Silverhand oferuje profesjonalne warunki pracy i rozwój zawodowy. Jeśli interesuje Cię oferta pracy na tym stanowisku, skontaktuj się z nami.

  • Lakiernik samochodowy

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego Lakiernika samochodowego, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni do malowania, naprawę uszkodzeń blacharskich oraz wykonywanie profesjonalnych prac lakierniczych.ObowiązkiPrzygotowywanie powierzchni do malowania poprzez szlifowanie, oczyszczanie i usuwanie rdzy oraz uszkodzeń...

    2 tygodni temu

    Poznań, Polska SILVERHAND Pełny etat

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach austriackich - austriacka umowa o pracę (nie w delegacji)wynagrodzenie: 14,83 - 16,65 EUR brutto / godzinę + 26,40 EUR diety / dzień pracyzakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcęszybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni!pełne świadczenia socjalneskładki oraz podatki odprowadzane w...

  • Poznań, Polska SILVERHAND Pełny etat

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 18,00 - 24,52 EUR brutto / godzinęzakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę zwrot kosztów dojazdu do pracy przez Pracodawcęszybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni!składki oraz podatki odprowadzane w...