Kierowca autobusu w Niemczech

10 godzin temu

Tarnów, Lesser Poland SANRUSEN Pełny etat
Stanowisko: Kierowca autobusu

Praca w komunikacji podmiejskiej w regionie Stuttgart. Oczekujemy doświadczonego kierowcy autobusu z prawem jazdy kat. D oraz znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
  • Jazda w komunikacji podmiejskiej na poludnie od Stuttgart.
  • Praca czasami w weekendy.
  • Ranne i popołudniowe zmiany.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. D.
  • Znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilną i długoterminową pracę.
  • Świadczenie urlopowe i ubezpieczenie socjalne.

  • Kierowca autobusu

    1 dzień temu

    Tarnów, Lesser Poland MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Opis stanowiskaPraca w Tarnowie i okolicach. Wymagania: prawo jazdy kat. D, uprawnienia do przewozu osób (kod 95), niekaralność, wykształcenie bez znaczenia. Warunki pracyPraca w godzinach od pon. do niedz. w godz.: 3:50 - 1:00 (równoważny czas pracy). Wynagrodzenie4 800 zł brutto. Informacje dodatkowePraca w zespole MPK Tarnów.

  • Tarnów, Polska Prima Job Center Pełny etat

    PRIMA JOB CENTER to certyfikowana agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej (Nr Agencji 27535) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech.Aktualnie dla naszego Klienta z Niemiec, poszukujemy:PRACOWNIKÓW MAGAZYNU (Magazyn Kwiatów)Lokalizacja: Niemcy, BawariaZakres obowiązków:rozwożenie samochodem...