Mecenas narzędziowy

2 dni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat
Oferta pracy dla ślusarza narzędziowego

Lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Ta oferta jest dla Ciebie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego dla naszego Klienta w Bielsku-Białej (Wapienica).

Oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zatrudnienie od zaraz
Zadania
  • Utrzymywanie ciągłej sprawności narzędzi produkcyjnych
  • Naprawianie i utrzymywanie w ruchu tłoczników
  • Regenerowanie narzędzi poprzez napawanie elementów i dostosowanie
  • Wykonanie konserwacji, napraw bieżących i remontów narzędzi i oprzyrządowania
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Obsługa obrabiarek konwencjonalnych – szlifierek, tokarek, frezarek
Oczekiwania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie warsztatowe w pracy ślusarza narzędziowego
  • Znajomość budowy narzędzi (tłoczników)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Zdolności manualne
  • Umiejętności precyzyjne, ręczne prace ślusarsko-mechaniczne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Bielsko-Biala, Silesia, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Stanowisko: Ślusarz narzędziowyLubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Ta oferta jest dla Ciebie!Poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarza narzędziowego dla naszego Klienta. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i pracować w przyjaznym środowisku, to nie zwlekaj i aplikuj już teraz!Miejsce pracy: Bielsko-Biała...