Sprzedawca-Lada Tradycyjna

1 dzień temu

Sędziszów Małopolski, Subcarpathian, Polska Biedronka Pełny etat

Opis Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych i ambitnych sprzedawców, którzy chcą pracować w dynamicznym środowisku handlu detalicznego. Nasza firma Biedronka oferuje szeroki wachlarz benefitów i możliwości rozwoju, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele zawodowe.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów na ladzie tradycyjnej
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru
  • Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości na ladzie tradycyjnej

Benefity:

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy
  • Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika
  • Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25)
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

Warunki Pracy:

  • Praca 3-zmianowa oraz w weekendy
  • 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie na ladzie tradycyjnej z dedykowanym opiekunem
  • Dostęp do platformy e-learningowej

Co oczekujemy:

  • Otwartość na kontakt z klientami
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany i w weekendy
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę
  • Cenienie pracy w zespole

Jeśli jesteś osobą ambitną i gotową do pracy w dynamicznym środowisku handlu detalicznego, to oto jest Twoja szansa

  • Sędziszów Małopolski, Subcarpathian, Polska Biedronka Pełny etat

    Praca w Biedronce - Sprzedawca-Lada TradycyjnaDołącz do zespołu Biedronki i pracuj jako Sprzedawca-Lada Tradycyjna w jednym z naszych 3400 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami.Co oferujemy:Umowa o pracę bez okresu próbnegoPodwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracyNagroda finansowa do 1000...

  • Głogów Małopolski, Subcarpathian, Polska Biedronka Pełny etat

    Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami. Biedronka to lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Co oferujemy: Umowa o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy Nagroda...