Inżynier Utrzymania Ruchu

1 dzień temu

Rzgów, Polska AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń w naszej firmie.

Obowiązki
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Sprawdzenie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie
  • Pomoc zespołowi utrzymania ruchu w codziennych problemach w obszarze produkcyjnym
  • Bieżące zamawianie i kontrola stanu części zamiennych
  • Współpraca z pracownikami obszaru produkcji oraz utrzymania ruchu
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • Odbieranie i uruchamianie nowych urządzeń
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe: elektryczne lub mechaniczne (automatyka maszyn, informatyka)
  • Uprawnienia eksploatacyjne - wymagane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość tworzenia prostych układów automatyki (parametryzacja falowników, tworzenie nieskomplikowanych układów sterujących opartych na sterownikach PLC)
  • Znajomość sieci komputerowych w maszynach i umiejętność ich konfigurowania
  • Umiejętność szybkiego analizowania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć do samodoskonalenia i nauki
  • Umiejętność dążenia do celów
  • Otwartość i spostrzegawczość
Oferta Pracy
  • Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce
  • Umowę o pracę - to u nas standard
  • Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników są dla nas priorytetem
  • Pracownicy AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. mają dostęp do szeregu benefitów, w tym prywatnej opieki medycznej, karty sportowej Medicover Sport oraz sekcji sportowych
  • Pracownicy AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. mają dostęp do szeregu benefitów, w tym dofinansowania zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej Medicover Sport oraz sekcji sportowych

  • Rzgów, Polska AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Pełny etat

    Inżynier Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Rzgów Twój zakres obowiązków zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych sprawdzenie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie pomoc zespołowi utrzymania ruchu w codziennych problemach w obszarze produkcyjnym bieżące zamawianie i kontrola stanu...

  • Rzgów, łódzkie, łódzkie, Polska AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Pełny etat

    Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: RzgówTwój zakres obowiązkówzapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeńbieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnychsprawdzenie przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwaniepomoc zespołowi utrzymania ruchu w codziennych problemach w obszarze produkcyjnymbieżące zamawianie i kontrola stanu części...