Pracownik ogrodniczy

2 dni temu

Stary Sącz, Lesser Poland Grupa Park-M Pełny etat
Stanowisko Pracownika Ogrodniczego

Firma Grupa Park-M poszukuje doświadczonych i ambitnych pracowników, którzy chcą pracować w dziedzinie ogrodnictwa. Nasza firma jest liderem w dziedzinie architektury krajobrazu i oferuje szerokie możliwości rozwoju.

Obowiązki:
  • Przycinanie, korowanie, nawożenie
  • Koszenie, plantowanie gruntu
Wymagania:
  • Chęć pracy fizycznej na zewnątrz niezależnie od pogody
  • Doświadczenie w pracy w ogrodzie lub na roli
  • Umiejętność obsługi prostego sprzętu ogrodniczego
  • Chęć nabywania wiedzy o roślinach, ogrodnictwie, pracach na terenach zielonych
  • Chęć do pracy w delegacji (finansowanej przez firmę)
  • Mile widziane uprawnienia na arborystę, pilarza oraz prawo jazdy kat. B
Oferta:
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Dodatki do wynagrodzenia: delegacje, karty żywnościowe, prywatna opieka zdrowotna oraz dodatkowe ubezpieczenie, również dla Twojej Rodziny
  • Zabezpieczenie BHP i odzież ochronna od pierwszego dnia pracy

  • Pracownik ogrodniczy

    22 godzin temu

    Nowy Sącz, Lesser Poland Grupa Park-M Pełny etat

    Stanowisko Pracownika OgrodniczegoFirma Grupa Park-M poszukuje doświadczonego pracownika ogrodniczego, który będzie odpowiedzialny za pielęgnację ogrodu i terenów zielonych.Oczekiwane umiejętności:Umiejętność pracy fizycznej na zewnątrz niezależnie od pogodyDoświadczenie w pracy w ogrodzie lub na roliUmiejętność obsługi prostego sprzętu...