Dyrektor Transportu

2 dni temu

Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Oferta pracy: StPr/24/0420

Opis stanowiska:

Wykonanie zadań związanych z wywozem nieczystości płynnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Posiadanie kwalifikacji wstępnej dla prawa jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. C

Wykształcenie:

  • Brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Rejtana 58, 17-100 Bielsk Podlaski

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy

Więcej informacji: Kliknij przycisk Aplikuj, aby uzyskać szczegóły oferty

  • Bielsk Podlaski, Podlasie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy dla kierowcy kat. C w firmie Centralna Baza Ofert Pracy.Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego kierowcy kat. C, który będzie odpowiedzialny za wywóz nieczystości płynnych.WymaganiaPosiadanie kwalifikacji wstępnej dla prawa jazdy kat. CPrawo jazdy kat. CWykształcenie minimalne podstawoweMiejsce pracyBielsk Podlaski, powiat bielski,...

  • Dyrektor Transportu

    5 godzin temu

    Międzyrzec Podlaski, Polska USŁUGI TRANSPORTOWE MIR - TRANS Mirosław Staniszewski Pełny etat

    Opis StanowiskaPracownik powinien posiadać prawo jazdy kat. C+E oraz doświadczenie w przewozie towarów. Firma oferuje umowę o pracę, stałą współpracę i miłą atmosferę.WymaganiaPrawo jazdy kat. C+EKurs na przewóz towarówKarta kierowcyOferta PracyUmowa o pracęStała współpracaMiła atmosferaWynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i...