Starszy Prawnik

20 godzin temu

Warszawa, Mazovia, Polska HRia Sp. z o.o. Pełny etat
Oferta Pracy

HRia Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Starszego Prawnika na stanowisko w dziale obsługi korporacyjnej.

Opis Stanowiska:

W ramach tej oferty będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę klientów oraz merytoryczny nadzór nad prowadzonymi sprawami
  • Rozdzielanie i monitorowanie bieżącej pracy oraz dbanie o równomierne obłożenie pracą
  • Działania mające na celu pozyskanie nowych klientów (przygotowywanie ofert, działania na LN, networking itp.)
  • Rozliczanie klientów (głównie bieżąca weryfikacja czynności w Systemie, pilnowanie limitów godzin, bieżąca windykacja i monitorowanie płatności)
  • Owocna współpraca z przypisanym prawnikiem, dbanie o motywacje i rozwój tej osoby
  • Reprezentowanie kancelarii na zewnątrz w szczególności na konferencjach, szkoleniach, w publikacjach, konkursach itp.
  • Przygotowanie i realizacja koncepcji rozwoju obszaru we współpracy z Szefem Działu oraz Działem Marketingu i PR
  • Dbanie o swój rozwój osobisty oraz budowanie marki osobistej

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako adwokat/radca prawny w obszarze prawa handlowego, w tym w szczególności w sprawach z zakresu obsługi korporacyjnej spółek
  • Doświadczenia w prowadzeniu spraw z zakresu obsługi klienta międzynarodowego
  • Zaawansowanej, praktycznej znajomości języka angielskiego + mile widziana znajomość drugiego języka obcego

Informacje dodatkowe:

HRia Sp. z o.o. jest ceniona na rynku polskim i zagranicznym kancelaria prawna. Solidny Pracodawca i ciekawe miejsce pod kątem dalszego rozwoju zawodowego.

Jeśli interesuje Cię oferta pracy w HRia Sp. z o.o., zachęcamy do składania aplikacji. Czekamy na Twoje CV.

  • Starszy Prawnik

    Warszawa, Mazovia, Polska Polski Fundusz Rozwoju S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego prawnika, który będzie odpowiedzialny za obsługę korporacyjną spółki, w tym przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz udział w posiedzeniach organów korporacyjnych.ZadaniaSprawowanie nadzoru korporacyjnego nad spółkami zależnymiWsparcie prawne przy kształtowaniu stosunków prawnych z członkami...

  • Warszawa, Mazovia, Polska Grafton Recruitment Sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Starszy specjalista ds. podatków - MDRPoszukujemy doświadczonego specjalisty ds. podatków, który będzie odpowiedzialny za procesowanie wewnętrznych i klienckich zapytań dotyczących MDR/DAC6. Będziesz wspierał i aktualizował wewnętrzne zasoby wiedzy MDR/DAC6 oraz materiały szkoleniowe.Twoje zadania:Procesowanie wewnętrznych i...