Pracownik sortowni

12 godzin temu

Kraków, Lesser Poland Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Wodna 4

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek przesyłek,
  • transport przesyłek w obrębie sortowni,
  • ręczne lub maszynowe sortowanie paczek, listów,
  • skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować w zespole,
  • umiesz pracować pod presją czasu.

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • stawkę 26 zł brutto za godzinę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • możliwość korzystania z transportu pracowniczego

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto

  • Pracownik sortowni

    1 dzień temu

    Opis stanowiskaMiejsce pracy: Niepołomice, ul. Wodna 4Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenieTwoje zadania:Rozładunek i załadunek przesyłek,Transport przesyłek w obrębie sortowni,Ręczne lub maszynowe sortowanie paczek, listów,Skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego,Dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.WymaganiaDołącz do nas,...

  • Kraków, Lesser Poland InWork sp. z o.o. Pełny etat

    Stanowisko: Magazynier - Pracownik Sortowni PaczekChcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego? Wystarczy, że zaaplikujesz.Stanowisko: Magazynier - Pracownik Sortowni PaczekMiejsce pracy: KrakówNIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMYGwarantujemy:Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (29 zł...