Nauczyciel bibliotekarz

5 godzin temu

Rzeszów, Subcarpathian, Polska SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W RZESZOWIE Pełny etat
Wymagania
Kwalifikacje zgodnie z przepisami prawa oświatowego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony.

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną.

Zmianowosc
jedna zmiana.

Wyksztalcenia
wyzsze (w tym licencjat), pedagogiczne.

Opis stanowiska
Poszukujemy doświadczonego nauczyciela bibliotekarza, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć edukacyjnych i rozwój biblioteki szkolnej.

Obowiązki
- Prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów
- Rozwój biblioteki szkolnej
- Współpraca z zespołem nauczycieli
- Inne zgodnie z potrzebami szkoły

Warunki pracy
- Praca w szkole podstawowej
- Praca w zespole

Oferta pracy
- Praca na umowie o pracę na czas określony
- Wynagrodzenie w formie stawki miesięcznej
- Jedna zmiana
- Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Informacje dodatkowe
- Szkoła: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W RZESZOWIE
- Miejsce pracy: Rzeszów

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Oferta pracy: Nauczyciel bibliotekarzNumer oferty: StPr/24/4204Obowiązki:Wykonanie zadań związanych z bibliotekarstwem w szkole.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:Kwalifikacje zgodnie z przepisami prawa oświatowego.Miejsce pracy: EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO 121/A, 35-311 RZESZÓW,...

  • Rzeszów, Subcarpathian, Polska SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 W RZESZOWIE Pełny etat

    Opis stanowiskaW szkole podstawowej nr 37 w Rzeszowie poszukujemy nauczyciela bibliotekarza, który będzie odpowiedzialny za edukację i wychowanie uczniów.WymaganiaKwalifikacje zgodnie z przepisami prawa oświatowegoWyższe wykształcenie (w tym licencjat), pedagogiczneWarunki zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonyCzasowy ze stawką...