Instruktor terapii zajęciowej

22 godzin temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat
Oferta pracy

Numer oferty: StPr/24/2108

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego instruktora terapii zajęciowej, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć z techniką terapii zajęciowej dla uczestników z niepełnosprawnością intelektualną. Współpracownik będzie również zaangażowany w rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Wymagania
  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) lub średnie ogólnokształcące
  • Wymagane kwalifikacje: wykształcenie w zakresie terapii zajęciowej lub oligofrenopedagogiki
Miejsce pracy

00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty

CV

Sposób aplikowania

Bezpośrednio do pracodawcy

  • Szczecin, West Pomerania, Polska POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE Pełny etat

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego instruktora terapii zajęciowej, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć z użyciem techniki terapii zajęciowej dla uczestników z niepełnosprawnością intelektualną. Współpracownik będzie również zaangażowany w proces rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością...

  • Szczecin, Polska POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE Pełny etat

    - PROWADZENIE ZAJĘĆ Z ZASTOSOWANIEM TECHNIKI TERAPII ZAJĘCIOWEJ UCZESTNIKÓW- OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ- REHABILITACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄInne wymaganiaWYKSZTAŁCENIE W ZAKRESIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ LUB OLIGOFRENOPEDAGOGIKIRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem...

  • Szczecin, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/2108Obowiązki:- PROWADZENIE ZAJĘĆ Z ZASTOSOWANIEM TECHNIKI TERAPII ZAJĘCIOWEJ UCZESTNIKÓW- OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ- REHABILITACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) średnie ogólnokształcące Pozostałe...