Elektryk okrętowy

22 godzin temu

Katowice, Silesia, Polska SILVERHAND Pełny etat
Oferta pracy

Silverhand oferuje pracę na stanowisku elektryka okrętowego. Oto najważniejsze informacje:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji elektrycznych na statkach, pracę na stoczni, układanie tras kablowych, wykonywanie prac konserwacyjnych oraz pracę na podstawie rysunków i planów.

Wymagania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • doświadczenie w pracy na yachtach - dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B i samochód
Warunki zatrudnienia

Praca oferowana na warunkach holenderskich, zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie 580,00 - 620,00 EUR netto / tydzień. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni. Składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez pracodawcę. Możliwość pracy w nadgodzinach. Możliwość długofalowej współpracy. Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia. Nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji).

  • Elektryk okrętowy

    2 dni temu

    Oferta pracySilverhand oferuje pracę na stanowisku elektryka okrętowego. Oto nasze warunki:Zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)Atrakcyjne wynagrodzenie 580,00 - 620,00 EUR netto / tydzieńZakwaterowanie zorganizowane przez PracodawcęSzybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dniSkładki...