Asystent B2C

2 dni temu

Katowice, Silesia, Polska SGS Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Asystenta B2C, który będzie odpowiedzialny za księgowanie i alokację płatności otrzymanych od klientów, monitorowanie niezidentyfikowanych płatności od klientów oraz tworzenie poleceń zapłaty w systemie i wysyłanie ich do banku.

Wymagania
  • Min. 100 godzin pracy miesięcznie w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Studia na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia (w trakcie)
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • Znajomość MS Excel
Oferta
  • Współpraca w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku
  • Praca częściowo zdalna z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • Kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie dedykowanego 'buddy', podczas wdrożenia w nowe obowiązki
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników
  • Możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych

  • Katowice, Polska SGS Pełny etat

    Opis oferty pracyJakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?księgowanie i alokacja płatności otrzymanych od klientówksięgowanie wyciągów bankowych i rezerwmonitorowanie niezidentyfikowanych płatności od klientówtworzenie poleceń zapłaty w systemie i wysyłanie ich do bankugenerowanie raportów VAT i sprzedażowych oraz tworzenie...