Programista Pythona

2 dni temu

Konarskiego C Gliwice, Polska Software Interactive Sp. z o.o. Pełny etat
Opis Stanowiska

W Software Interactive Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego programisty Pythona, który będzie odpowiedzialny za rozwój ambitnych projektów R&D w naszym zespole.

Jeśli chcesz realizować projekty, które pozwolą Ci na rozwój w wybranym kierunku, to jest to idealne miejsce dla Ciebie

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Przynajmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Pythonie
  • Doświadczenie komercyjne w przynajmniej jednym z następujących kierunków: rozwiązania ML, aplikacje webowe (Django), tworzenie GUI w PyQt
  • Doświadczenie w pracy z Pytest
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną i aktywną współpracę z klientem zagranicznym
Benefity
  • Pakiet medyczny
  • Niezbędne szkolenia i kursy
  • Karta sportowa – najwyższy pakiet Medicover Sport
  • Konwersacje z native speakerem w języku angielskim
  • Ubezpieczenie na życie
  • Workation w nadmorskich apartamentach w Bułgarii (pracownicy opłacają jedynie serwis)

  • Gliwice, Polska Euvic S.A. Pełny etat

    Do projektu modernizacji systemów u klienta oferującego platformę związaną z zakładami na wyścigi konne poszukujemy doświadczonych Kotlin/Java Developerów. Klient dostarcza użytkownikom najnowsze informacje i porady dotyczące wyścigów kłusaków i galopów zarówno na torach w Szwecji, jak i na arenie międzynarodowej. Platforma umożliwia...