Kierownik Projektu

2 dni temu

Krosno, Subcarpathian, Polska K&K-Selekt Pełny etat
Stanowisko: Kierownik Projektu

W K&K Selekt poszukujemy doświadczonego kierownika projektu, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie nowego produktu do produkcji. Projekt ten będzie obejmował wszystkie etapy, od planowania po rozpoczęcie produkcji seryjnej.

Obowiązki:
  • Koordynacja nowego projektu od fazy planowania po rozpoczęcie produkcji seryjnej
  • Współpraca z działami technicznymi przy zbieraniu i weryfikacji wymagań klienta
  • Ustalanie harmonogramów wdrożenia i nadzór nad ich dotrzymaniem
  • Współpraca z działem jakości celem spełnienia oczekiwań klienta
  • Planowanie i zarządzenie budżetem projektu
  • Utrzymanie kontaktu z klientem, raportowanie harmonogramu wdrożenia
  • Monitorowanie statusu projektu
  • Odpowiednie motywowanie członków zespołu
  • Zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt
  • Zarządzanie ryzykiem projektu
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej kierunek techniczny
  • Doświadczenie w zakresie negocjacji handlowych
  • Mile widziana znajomość wymagań norm jakościowych ISO 9001:201, IATF IATF 16949:2016
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Nasz Partner oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prwatne ubezpieczenie medyczne
  • Opcję pracy hybrydowej
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Możliwość awansu

Jeśli interesuje Cię to stanowisko, prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego Katarzyna Kordoń, moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."

  • Kierownik Projektu

    2 dni temu

    Krosno, Subcarpathian, Polska FA Krosno S.A. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami biznesowymi w naszej firmie.ObowiązkiAnaliza zapytań ofertowych i podział zakresu pracy pomiędzy członkami zespołuTworzenie zespołu projektowego i kierowanie jego pracąTworzenie kalkulacji kosztowychAktywny udział w spotkaniach...