Operator pomp betonu

1 dzień temu

Zabrze, Silesia, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

W Heidelberg Materials poszukujemy doświadczonego Operatora Pompy do Betonu do pracy w naszym zespole.

Miejsce pracy: Zabrze (możliwa również praca w lokalizacji: Gliwice bądź Dąbrowa Górnicza)

Główne zadania:

  • Staranne wykonanie usługi pompowania betonu.
  • Dojazd pompą samochodową na wskazane miejsce budowy.
  • Utrzymanie w czystości pompy do betonu - zarówno części wewnętrznej jak i zewnętrznej.
  • Przekazywanie prawidłowo i starannie wypełnionych raportów pracy pompy.
  • Bieżące składanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne, takie jak oleje i inne płyny techniczne.
  • Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane mechaniczne.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C.
  • Doświadczenie w pracy operatora pompy betonu będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane uprawnienia operatora pompy do betonu - jeśli ich nie posiadasz opłacimy Twoje uprawnienia.
  • Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowane do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji i kolonii dla dzieci, dofinansowania do kultury i sportu, owoce w pracy).
  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Zabrze, Silesia, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

    W Heidelberg Materials poszukujemy doświadczonego Operatora pompy do betonu, który będzie odpowiedzialny za pompowanie betonu na budowach.Miejsce pracy: Zabrze (możliwa również praca w lokalizacji: Gliwice bądź Dąbrowa Górnicza)Główne zadania:Staranne wykonanie usługi pompowania betonu.Dojazd pompą samochodową na wskazane miejsce...

  • Operator pompy do betonu

    4 miesięcy temu

    Zabrze, Polska Heidelberg Materials Pełny etat

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Do spółki Górażdże Beton poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator Pompy do Betonu Miejsce pracy: Zabrze (możliwa również praca w lokalizacji: Gliwice bądź Dąbrowa Górnicza) Główne zadania: Staranne...