Pielęgniarka na Oddział Geriatryczny

12 godzin temu

Katowice, Silesia, Polska EMC Instytut Medyczny Pełny etat
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonej pielęgniarki do pracy na Oddziale Geriatrycznym w naszym szpitalu. Pielęgniarka będzie odpowiedzialna za opiekę nad pacjentami, wykonywanie procedur medycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej oraz współpracę z personelem medycznym.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami geriatrycznymi;
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji medycznej;
  • Wysoka kultura osobista i życzliwość w kontaktach z pacjentami i personelem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi komputera i oprogramowania medycznego;
  • Umiejętność pracy w stresie;
Oferta Pracy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stałą współpracę w długoterminowej perspektywie;
  • Wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
Informacje Ochrony Danych

EMC Instytut Medyczny S.A. jest administratorem Państwa danych osobowych. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy o pracę. Państwa dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie EMC. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji oraz przez 12 miesięcy po jej zakończeniu.

  • Katowice, Silesia, Polska Penta Hospitals Polska EMC Instytut Medyczny S.A. Pełny etat

    Stanowisko: Pielęgniarka na Oddział GeriatrycznyPenta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A. poszukuje doświadczonej pielęgniarki na stanowisko Pielęgniarka na Oddział Geriatryczny w Szpitalu Geriatrycznym im. Jana Pawła II w Katowicach.Opis Stanowiska:W ramach stanowiska Pielęgniarka na Oddział Geriatryczny będziesz odpowiedzialna za:opiekę...

    Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A. poszukuje doświadczonej pielęgniarki na stanowisko Specjalisty Opieki Pielęgniarskiej na Oddział Geriatryczny w jednej z naszych placówek.**Opis stanowiska:**opieka pielęgniarska nad Pacjentem Oddziału Geriatrycznego,wykonywanie zleconych przez lekarza procedur medycznych,prowadzenie pielęgniarskiej...