Mechanik Blacharski

1 dzień temu

Warszawa, Polska Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. Pełny etat
Stanowisko: Blacharz/Zbrojarz Samochodowy

W Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko Blacharz/Zbrojarz Samochodowy w Dziale Serwisu Blacharsko-Lakierniczego.

Opis Stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zleconych napraw blacharskich i zbrojeniowych zgodnie z technologią producenta pojazdu. Będzie również wspierać doradcę technicznego przy weryfikacji i opisie zakresu szkody w pojeździe.

Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/techniczne
  • znajomość technologii napraw samochodów osobowych i dostawczych
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów
  • znajomość podstawowego zakresu mechaniki pojazdowej – umiejętność montażu/demontażu części mechanicznych (zawieszenia, przekładnie kierownicze itp.)
  • doświadczenie zawodowe
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • BenefitSystem
  • szkolenia produktowe

Jeśli interesuje Cię ten stanowisko i masz odpowiednie doświadczenie i umiejętności, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa ("Spółka") dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/złożyłam dokumentację rekrutacyjną."