Mechanik maszyn przemysłowych

23 godzin temu

Grójec, Mazovia, Polska Randstad Polska Pełny etat
Stanowisko: Serwisant/Mechanik Maszyn Przemysłowych

Poszukujemy doświadczonego serwisanta/mecchanika maszyn przemysłowych do pracy w firmie zajmującej się produkcją maszyn dla przemysłu piekarniczego, modernizacją linii produkcyjnych, przeglądami technicznymi oraz automatyzacją procesów produkcyjnych.

Oferujemy:
  • Stałą umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich kwalifikacji
  • Profesjonalne wdrożenie i możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Zadania:
  • Serwis maszyn znajdujących się u klienta
  • Reagowanie na awarie
  • Wykonywanie serwisów gwarancyjnych, także za granicą
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktycznej wiedzy z zakresu utrzymania ruchu na produkcji
  • Znajomości mechaniki przemysłowej, budowy maszyn
  • Gotowości do pracy w delegacjach
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Technik Utrzymania Ruchu

    Grójec, Mazovia, Polska B8 Recruitment Pełny etat

    Oferta PracyChcesz pracować w stabilnej organizacji i podnosić swoje kwalifikacje? Szukamy Techników Utrzymania Ruchu, Elektromechaników, Mechaników i Elektryków.Wymaganiawiedza z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektronikidoświadczenie na podobnym stanowiskuumiejętność posługiwania się dokumentacją technicznąposiadanie uprawnień...

    24 godzin temu

    Poszukujemy Techników Utrzymania RuchuChcesz pracować w stabilnej organizacji i podnosić swoje kwalifikacje? Oto oferta dla Ciebie!W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonych Techników Utrzymania Ruchu, Elektromechaników, Mechaników i Elektryków.Co oczekujemy?wiedza z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub...