Inżynier Mechanik, Mechatronik

3 dni temu

Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Egger Pełny etat

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Mechanika, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie prac planowanych, nadzór nad procesem napraw części zamiennych oraz przygotowanie raportów z danych wewnętrznych systemów.

Obowiązki:

• Przygotowanie prac planowanych, w tym określanie potrzeb, niezbędnych materiałów, narzędzi, zasobów, technologii i asystę przy wykonaniu.

• Nadzór nad procesem napraw części zamiennych, w tym określanie zakresu naprawy, organizacja części, właściwych metod naprawy i sprawdzenie prawidłowego działania.

• Przygotowanie raportów z danych wewnętrznych systemów (ERP, CMMS) oraz budowanie bazy danych tych systemów.

• Poszukiwanie niezawodnych rozwiązań oraz dobór technologii.

Oferujemy:

• Ambitne i różnorodne zadania, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności i doświadczenie.

• Dostęp do wielu różnorodnych technologii, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

• Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji w ramach wykonywanych zadań.

  • Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Egger Pełny etat

    Miasto: BiskupiecRodzaj zatrudnienia: umowa o pracęID: 4725Dział: Utrzymanie ruchuWymagania:• Wyższe wykształcenie techniczne – preferowany inżynier mechanik lub mechatronik• Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i pracy w zespole• Język angielski na poziomie komunikatywnym, niemiecki będzie dodatkowym atutemObowiązki:•...

  • Inżynier Mechanik

    2 tygodni temu

    Biskupiec-Kolonia Druga, warmińsko-mazurskie, PL Egger Biskupiec sp. z o.o. Pełny etat

    Inżynier Mechanik - MechatronikMiejsce pracy: Biskupiec-Kolonia DrugaTwój zakres obowiązkówPrzygotowanie prac planowanych (określenie potrzeb, niezbędnych materiałów, narzędzi, zasobów, technologii, po asystę przy wykonaniu)Nadzór nad procesem napraw części zamiennych (określenie zakresu naprawy, organizacja części, właściwych metod...

    3 dni temu

    Biskupiec-Kolonia Druga, Polska Egger Biskupiec sp. z o.o. Pełny etat

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Inżyniera Mechanika, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie prac planowanych, nadzór nad procesem napraw części zamiennych oraz przygotowanie raportów z danych wewnętrznych systemów.WymaganiaWyższe wykształcenie techniczneWysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i pracy w zespoleJęzyk...